Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REMMARE, 11 st, 1900-talets mitt, tyskland, etsad dekor med vinrankor, etkiettmärkt, höjd ca 18,5, diamatetr 5,5 cm
Bruksslitage
747104
2020-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här