11 st remmare

11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare
11 st remmare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 11 st, 1900-talets mitt, tyskland, etsad dekor med vinrankor, etkiettmärkt, höjd ca 18,5, diamatetr 5,5 cm

Bruksslitage

747104

2020-03-14