Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JOSEF ALBERS (1888-1976) "White Line Square XIII", signerad och daterad 1966 samt numrerad 5/125, färglitografi, ca 39,9x39,9 cm
Proveniens: Handelsbankens konstförening, lotteri 1979
747106
2020-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här