Fåtölj svart skinn

Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn
Fåtölj svart skinn

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ, 1960/70-tal, svart skinn, betsad trästomme, lösa dynor, sitthöjd ca 41, bredd ca 100 cm

Bruksslitage, repor, märken

747108

2020-03-14