Silverbestick 12 dlr
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BESTICK, 12 dlr, silver, modell gammal fransk modell, bestående av: 6 matskedar, stämplade F Holm 1861, längd ca 22, 6 matgafflar stämplade Gust W 1910, längd ca 21, totalt vikt ca 760 g
Åldersrelaterat slitage
747120
2020-03-11