Silverbestick 12 dlr

Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr
Silverbestick 12 dlr

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 12 dlr, silver, modell gammal fransk modell, bestående av: 6 matskedar, stämplade F Holm 1861, längd ca 22, 6 matgafflar stämplade Gust W 1910, längd ca 21, totalt vikt ca 760 g

Åldersrelaterat slitage

747120

2020-03-11