Charles Gregory akvarell

Charles Gregory akvarell
Charles Gregory akvarell
Charles Gregory akvarell
Charles Gregory akvarell
Charles Gregory akvarell
Charles Gregory akvarell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES GREGORY (1849-1920): "The old oil mill, San Remo", signerad C Gregory, akvarell, 1890-tal, bildmått ca 45x30 cm

747124

2020-03-10