Peter Hvidt & Orla Mølgaard 4 st "Stol 316"

Peter Hvidt & Orla Mølgaard 4 st

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, 4 st "Stol 316", Danmark 1960-tal, teak, flätade sitsar, sitthöjd 43, bredd ca 45 cm

Slitage, ena med lagad ryggbricka, märken, repor, omsnörade sitsar

747157

2020-03-16