Skrivbordsuppstas

Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas
Skrivbordsuppstas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORDSUPPSAS, 6 dlr, 1900-talets första hälft, marmor och mässing, bestående av: bordsur, läskvagga, skulptur, brevställ, ask, bordsurets höjd ca 24 cm

Skador, lagingar, nagg

747190

2020-03-12