Klubbat för:
1 550 EUR
Utropspris
1 200 EUR
GUNNEL NYMAN, VAS, signerad G. Nyman Notsjö 1947, rosé färgat glas, höjd 21,7 cm
Slitage och lätt krackelyr/väv på insidan
747200
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här