Rosé färgad vas av Gunnel Nyman

Klubbat för:

1 550 EUR

Utropspris

1 200 EUR

GUNNEL NYMAN, VAS, signerad G. Nyman Notsjö 1947, rosé färgat glas, höjd 21,7 cm

Slitage och lätt krackelyr/väv på insidan

747200

2020-04-19