Vico Magistretti Caori soffbord

Klubbat för:

340 EUR

250 EUR

VICO MAGISTRETTI, SOFFBORD, "Caori", Gavina 1960-tal, bredd 128 cm, djup 95 cm, höjd 49 cm.

Bruksslitage, ytskador.

747202

2020-03-09