340 EUR
250 EUR
VICO MAGISTRETTI, SOFFBORD, "Caori", Gavina 1960-tal, bredd 128 cm, djup 95 cm, höjd 49 cm.
Bruksslitage, ytskador.
747202
2020-03-09