Carl Johansson, Uti vinterafton

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Uti vinterafton, signerad och daterad Carl Johansson 1903, olja på duk, 63,5x100,5 cm

747206

2020-03-09