Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG HENDRIK BREITNER (1857 - 1923): kopia efter, olja på pannå, damer i grönska, monogramsignerad, etikettmärkt, 40x30 cm.
Något ytslitage.
747211
2020-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här