Georg Hendrik Breitner kopia efter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG HENDRIK BREITNER (1857 - 1923): kopia efter, olja på pannå, damer i grönska, monogramsignerad, etikettmärkt, 40x30 cm.

Något ytslitage.

747211

2020-03-14