Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKULPTUR, skuret trä, kvinnofigur, sannolikt Baule, Elfenbenskusten, omkring1900-talets mitt, höjd ca 31 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, torrsprickor
747230
2020-03-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner