Ingeborg Lundin vas

Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas
Ingeborg Lundin vas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEBORG LUNDIN (född 1921-1992), vas, mörkröd med inslag av grå glasmassa, signerad Orrefors Du 2428/3 II, höjd ca 19, diameter ca 12 cm

Andrahandsortering, enstaka ytliga repor, smuts

747242

2020-03-15