Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, silver, barockstil, Venedig, oidentifierade mästarstämplar, driven och punsad dekor, höjd ca 21 cm, vikt 737 g
Skador och bristningar, kompleterade
747250
2020-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här