Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, silver, barockstil, Venedig, oidentifierade mästarstämplar, driven och punsad dekor, höjd ca 21 cm, vikt 737 g

Skador och bristningar, kompleterade

747250

2020-03-09