Klubbat för:
3 200 SEK
1 500 SEK
OIVA TOIKKA, glasfågel, signerad O. Toikka Nuutajärvi, samt Notsjö, etikettmärkt Iittala, numrerad 702/5000, höjd 19, längd 32 cm
747264
2020-03-10