Ovia Toikka fågel

Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel
Ovia Toikka fågel

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

OIVA TOIKKA, glasfågel, signerad O. Toikka Nuutajärvi, samt Notsjö, etikettmärkt Iittala, numrerad 702/5000, höjd 19, längd 32 cm

747264

2020-03-10