Pia Törnell skålar

Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar
Pia Törnell skålar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIA TÖRNELL (född 1963), "Pro Arte, skålar, 2 st, Rörstrand, porslin, signerade och daterad 1996, varav en glaserad, höjd ca 5, 28x28 resp 29x29 cm

747266

2020-03-10