Åke Nilsson olja på duk

Åke Nilsson olja på duk
Åke Nilsson olja på duk
Åke Nilsson olja på duk
Åke Nilsson olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ÅKE NILSSON, (1935-): komposition i gult och svart, olja på duk, monogramsignerad, 60x70 cm.

Något ytslitage.

747271

2020-03-16