Åke Nilsson

Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE NILSSON, (1935-): "Ringblommor", olja på duk, monogramsignerad och daterad -89-91, 60x73 cm, oramad

Smuts på kanter

747273

2020-03-16