Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE NILSSON, (1935-): olja på duk, signerad, daterad -01 (2001) á tergo, "Tidens gång", bildmått 73x92 cm, oramad
Framstår i gott skick
747276
2020-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här