Klämlampa

Klämlampa
Klämlampa
Klämlampa
Klämlampa
Klämlampa
Klämlampa

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KLÄMLAMPA, industrimodell, 1900-talets mitt, mässing och lackerad plåt, höjd ca 30 cm

Funktionen garanteras ej, slitage

747277

2020-03-14