Armringar halsband silver

Armringar halsband silver
Armringar halsband silver
Armringar halsband silver
Armringar halsband silver
Armringar halsband silver
Armringar halsband silver
Armringar halsband silver
Armringar halsband silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

ARM-OCH HALSRING, sterlingsilver, Mexico, halsring med öppen skena, armringens innerdiameter 6 cm, ARMRING, hamrad med dekor av cabochonslipad hematit, stämplad Sala 2002, COLLIER, ARMBAND, x-länk, längd 44 resp. 18,5 cm, HALSBAND, med olikfärgade stenar, HÄNGE, KEDJA, silver, udda clips, bijouteri medföljer

X-länkar med slitage, halsband med utbytt lås (ursprungligen ett lås för pärlcollier)

747286

2020-03-11