Johan Petter Grönvall silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHAN PETTER GRÖNVALL, silver, skål på fat, stämplad Johan Petter Grönvall, Stockholm 1820, förgylld insida, höjd ca 8,5, diamater ca 13,5 cm, vikt ca 484 g
Visst åldersrelaterat slitage
747298
2020-03-14