Servisdelar "Fasan" Gustavsberg

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, "Fasan", Gustavsberg, 1900-talets fjärde kvartal, flintgods, 32 st, 1 terrrin, 12 mattallrikar, 11 assietter, 4 + 4 djupa tallrikar.

Bruksslitage, en del mindre kantnagg samt tillverkningsdefekter.

747301

2020-03-23