PRYDNADSHUND

PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND
PRYDNADSHUND

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

PRYDNADSHUND, Afghanhund, 1900-tal, lackad samt bemålad bemålad glasfiber, höjd ca 79 cm

Smärre slitage, smärre avskav/färgbortfall på tassarna

747302

2020-03-14