Tomtar Tyskland

Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland
Tomtar Tyskland

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOMTAR, 4 st, 1900-tal, Tyskland, glaserad keramik, höjd ca 13-20 cm

Smärre slitage, smuts

747317

2020-03-14