Karl Höglund färglitografi

Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi
Karl Höglund färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): Dansande par, signerad Karl Höglund, 181/210, färglitografi, ca 60x82 cm, oramad

Veck i nedre vänster marginal

747334

2020-03-10