Edition Luxe Omega Seamaster Chronometer
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA SEAMASTER CHRONOMETER, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, serie nr. 80835786, manual, ficka, box samt ytterkartong original medföljer
Fint skick. Box med bortfall/ slitage. Box saknar kudde. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
747339
2020-03-29