Edition Luxe Omega Seamaster Chronometer

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA SEAMASTER CHRONOMETER, armbandsur, 2000-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, datum, krona med Omega, senare läderrem ej original, serie nr. 80835786, manual, ficka, box samt ytterkartong original medföljer

Fint skick. Box med bortfall/ slitage. Box saknar kudde. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

747339

2020-03-29