Kåsa samisk

Kåsa samisk
Kåsa samisk
Kåsa samisk
Kåsa samisk
Kåsa samisk
Kåsa samisk
Kåsa samisk
Kåsa samisk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KÅSA, oidentifierad, masurbjörk samt renhorn, otydligt signerad, möjligen HP, längd ca 15,5 cm

Bruksslitage

747346

2020-03-14