Medeltida handskrifter fragment 16 st
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MEDELTIDA HANDSKRIFTER FRAGMENT. 16 st fragment av medeltida handskrifter. 1300-1400-tal. Från bokband, ett helt omslag. Varierande format, ca 90x150 mm. - 280x200 mm.
Skador, fläckar, hål, bruntonade och solkade.
747348
2020-03-22