Theo Tobiasse färglitografi
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Dans l´exil du miroir surgit le fond du ventre" figurkomposition, färglitografi och carborundum, signerad och numrerad 56/125, arkmått ca 105 x 72 cm
Skador: Ej examinerad ur ram
747351
2020-03-13