Theo Tobiasse färglitografi

Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi
Theo Tobiasse färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Dans l´exil du miroir surgit le fond du ventre" figurkomposition, färglitografi och carborundum, signerad och numrerad 56/125, arkmått ca 105 x 72 cm

Skador: Ej examinerad ur ram

747351

2020-03-13