Carl Johan de Geer färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): Påskön, monogramsignerad CJDG, 55/295, färglitografi,
bladmått ca 31x42 cm, oramad

747363

2020-03-10