Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVUR, gustaviansk stil, 1800-talets mitt, urverk med 1 visare, H ca 193 cm
Skador: Senare bemålning, pendel saknas, 5 st lod i olika strl medföljer, SAV ansvarar ej för funktion
747371
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här