Golvur

Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur
Golvur

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, gustaviansk stil, 1800-talets mitt, urverk med 1 visare, H ca 193 cm

Skador: Senare bemålning, pendel saknas, 5 st lod i olika strl medföljer, SAV ansvarar ej för funktion

747371

2020-03-11