Halsband 18K

Halsband 18K
Halsband 18K
Halsband 18K
Halsband 18K
Halsband 18K
Halsband 18K

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 800 SEK

HALSBAND, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, modell doserad Bismarck, lås i form av springring, längd ca 46 cm, vikt ca 7.3 g

Bruksslitage.

747372

2020-03-15