Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
BOJAN, Kina, 1700/1800-tal, porslin, blå underglasyrdekor av pioner i trädgård, lock medföljer, total höjd 24 cm.
Sedvanligt ytslitage och tillverkningsdefekter, lock med pålimmad flisa.
747377
2020-03-21