Bojan Kina 1700/1800-tal

Bojan Kina 1700/1800-tal
Bojan Kina 1700/1800-tal
Bojan Kina 1700/1800-tal
Bojan Kina 1700/1800-tal
Bojan Kina 1700/1800-tal
Bojan Kina 1700/1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BOJAN, Kina, 1700/1800-tal, porslin, blå underglasyrdekor av pioner i trädgård, lock medföljer, total höjd 24 cm.

Sedvanligt ytslitage och tillverkningsdefekter, lock med pålimmad flisa.

747377

2020-03-21