Scroll Kina 1900-tal

Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal
Scroll Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-tal, kopia efter äldre förlaga, motiv av bergslandskap, kalligrafi, sex sigill, ca 77x40 cm

747402

2020-03-15