Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-tal, kopia efter äldre förlaga, motiv av bergslandskap, kalligrafi, sex sigill, ca 77x40 cm
747402
2020-03-15