Klubbat för:
4 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, samtida, tresitsig modell, klädd i förgyllt läder, Chesterfield-modell, djuphäftade knappar, lösa sittplymåer, längd ca 197, djup ca 80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage
747404
2020-03-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner