Soffa läder förgylld

Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld
Soffa läder förgylld

Klubbat för:

4 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, samtida, tresitsig modell, klädd i förgyllt läder, Chesterfield-modell, djuphäftade knappar, lösa sittplymåer, längd ca 197, djup ca 80 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage

747404

2020-03-14