Serveringsbricka Swedish Grace

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSBRICKA, C G Hallberg, nysilver, 1930/40-tal, Swedish grace, rullade godronnerade handtag med svärtade trärullar, höjd 5,5, 55x36,5 cm

Mindre slitage och repor

747413

2020-03-10