Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HULTBERGS RAM & FÖRGYLLNING, ram, 1900-talets mitt, rokokostil, brännmärkt "Hultbergs Eftr ram & förgyllning Stockholm", ca 95x129, innermått 78x112 cm
Bruksslitage, sprickor
747475
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här