Bodafors bord

Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord
Bodafors bord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BODAFORS, bord, Swedish Modern, 1940-tal, stomme av björk, oval glasskiva med blästrad dekor, tidningshylla av rotting, 55, 111 x 61 cm, smärre slitage

smärre slitage

747484

2020-03-10