Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, träskuren och förgylld dekor, infällda broderier, total längd ca 157, höjd ca 144 cm
Dekor skador
747501
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här