Vikskärm gustaviansk stil

Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil
Vikskärm gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, sekelskifte 1900, gustaviansk stil, träskuren och förgylld dekor, infällda broderier, total längd ca 157, höjd ca 144 cm

Dekor skador

747501

2020-03-11