Soffa Arne Norell
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ARNE NORELL, soffa, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 194 cm
Kuntoraportti
Ställvis kraftigt slitage i klädsel, sittdynor med 2-3 större hål
747505
Päivämäärä:
2020-03-11