Adolphe Philippe Millot

Adolphe Philippe Millot
Adolphe Philippe Millot
Adolphe Philippe Millot
Adolphe Philippe Millot

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADOLPHE PHILIPPE MILLOT (1857-1921): Kvinna i fönster, signerad A. Millot, olja på pannå, ca 20x15 cm

747512

2020-03-12