Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989), "Stenstrand", signerad, olja på duk, enligt lapp p åbaksidan utfröd i Kalix mellan ca 1969-71 ca 37x57 cm
747523
2020-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här