Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BO ÖRN (född 1949): Komposition, signerad Bo Örn, olja på duk, ca 61x46 cm
Zustandsbeschreibung
747534
2020-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner