Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NICOLINE LINDHOLM (1857-1939): Gosse med tavla, signerad och daterad Nicoline Lindholm 1877, olja på duk, ca 56x49 cm
Ngt lös i spännram, smärre färgskador i marginalerna
747537
2020-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här